Door gebruik te maken van onze website, of door op akkoord te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies op deze website op basis van onze privacyverklaring.
Een nieuw seizoen met prachtige producties van het Royal Opera & Ballet in Londen. Deze registratie van De Notenkraker werd op 10 december 2025 opgevoerd in het Royal Opera House in Londen en bevat een pauze.
De tovenaar Herr Drosselmeyer moet zijn neefje redden. Hans-Peter is veranderd in een Notenkraker; hij kan alleen gered worden als de Notenkraker de Muizenkoning verslaat en een meisje vindt dat van hem houdt en voor hem zorgt. Een vleugje hoop komt in de vorm van de jonge Clara, die Drosselmeyer leert kennen op het kerstfeest. Met een beetje magie wordt een gezellige kerstbijeenkomst een geweldig avontuur. De Notenkraker van Peter Wright weet al sinds de première van de Company in 1984 het publiek te betoveren. Door de overbekende melodieën van Tsjaikovski en de voortreffelijke ontwerpen van Julia Trevelyan Oman die De Notenkraker tot leven brengen, is dit gegarandeerd een feestelijke knaller voor alle leeftijden.